Yolboyu Köyü Çocukları Erzurum’da…

Geçtiğimiz haftalarda Kars’ın Susuz ilçesi Yolboyu köyündeki çocuklar donan Kars Çayı üzerinde oynadıkları Curling ile tüm Türkiye’nin dikkatini çekmişlerdi.

Federasyon Başkanımız Prof. Dr. Kenan ŞEBİN liderliğindeki ekip (yönetici, antrenör ve Milli sporcularımız) ile kendilerini Yolboyu köyünde ziyaret etmiş, Kars Çayı üzerinde Milli sporcularımız ile birlikte Yolboyu köyü çocukları Curling oynamıştı. 

Federasyon Başkanımız Prof. Dr. Kenan ŞEBİN, Yolboyu Köyü çocuklarını, 24-29 Ocak 2021 tarihlerinde Erzurum’da yapılacak Türkiye Curling 1. Ligi Müsabakalarını izlemeye davet etmişti. 

Yolboyu köyü çocukları Türkiye Curling 1. Ligi Müsabakalarını izlemek üzere Federasyonumuzun daveti üzerine Kars’tan Erzurum’a geldiler.

Erzurum’da 2 gün süreyle Federasyon Başkanlığımızca ağırlanan Yolboyu Köyü çocukları, Erzurum Curling Salonunda Curling oynadılar, Milli Takım sporcuları ile bir araya geldiler, Erzurum’un doğal ve tarihi güzelliklerini keşfettiler ve çok güzel anılar ile Yolboyu Köyüne geri döndüler.